ZBOŽÍ V AKCI


Úvod » Boxovací pytle

Boxovací pytle


Na námi prodáváné boxovací pytle poskytujeme záruku 36 měsíců.

Naše boxovací pytle jsou opravdu profesionálním vybavením, které je používáno profesionálnimi sportovci a oddíly bojových sportů. Tyto boxerské pytle jsou velmi kvalitní, vrobeny z 7dmi vrstev plastelu (konkurence používá pouze 2), řetězy jsou svařované a kované. Všechny komponenty pytlů jsou předimenzovány tak, aby vydržely dlouhá léta.

Boxovací pytle klasické, rovného tvaruBoxovací pytle MMA, tvarovanéBoxérské hrušky a speedbag na gumy

Řadit podle 
Výrobce  

 

Proč si pořídít boxovací pytel?

Trenínk na boxovacím pytli zlepšuje celkovou motoriku, funkcí kardiovaskulární soustavy a kondici. Ne každý měl možnost vyzkoušet si trénink na boxovacím pytli, učit se a zdokonalovat techniky úderu,kopů v případě pytlů MMA i vrhů. Trénink na pytli MMA je komplexní silovo-vytrvalostní, a házená 45kg pytlem, včetně ground and pound dá zabrat sportovcům na nejvyšší úrovni. Proto bychom Vám rádi přiblížili naše zkušenosti s touto formou tréninku.

První co Vás překvapí je náročnost tréninku. Bušit do pytle pár minut je značně vyčerpávající, rapidně se zvedá tepová frekvence a při dodržení technik dýchání je 6 x 3 minut na pytli horších než půl hodiny běhu. Dalším tentokrát příjemným překvapením je tempo v jakém se při tréninku zlepšujete. Po každé když začnete znova boxovat si budete všímat o kolik rychlejší a přesnější Vaše údery jsou, jak se Vám zlepšílo krytí a práce nohou. Při zapojení do tréninku kopů, loktů a kolen se Vám zpevní svaly celého trupu, jelikož se jedná o vcelku náročné pohyby. Zvláště trénink kopů je nenucený způsob tréninku svalu břišních. Boxovací pytel je perfektní způsob ja si zlepšit postavu, kondici a v neposlední řadě i sebevědomí. Doporučujeme.

slide
YTc1Mj