ZBOŽÍ V AKCI


Úvod » Odporové gumy na cvičení

Posilovací odporová guma na cvičení superband a powerband

 

Odporová guma je univerzální tréninková pomůcka s neomezenými možnostmi využití

V nabídce máme odporové gumy s odporem od 13 do 79 kg, takové zatížení jde použít i na náročné silové cviky jako jsou dřepy, mrtvý tah, nebo přítahy v předklonu. Lehčí váhy jsou perfektní pro protažení, nebo superserie při objemovém tréninku. Prodáváme pouze kvalitní odporové gumy, které nemají nepříjemný pneumatikový zápach a zachovávají si svou přužnost i po velmi hrubém a nešetrném zacházení.

Využití odporové gumy:

  • protažení, kloubů, svalů a šlach před tréninkem
  • protažení po tréninku
  • rehabilitace
  • silový, objemová a vytrvalostní trénink (dřepy, bicepsové, zdvihy, mrtvé tahy...)
  • jako výpomoc při shybech a cvicích s vlastní váhou nebo naopak jako dodatečné zatížení

Odporové gumy na cvičení dlouhé 208cm, skvělé gumy na shyby a pro mobility. Odporové gumy na cvičení krátké, pro trénink stability, mobility a na problémové partie. K odporovým gumám na cvičení máme také úchopy a ručky.

Řadit podle 
Výrobce  

Posilovací gumy na cvičení jsou vyrobeny z latexu, který se vyznačuje vysokou pružností, je zdravotně nezávadný, je odolný proti potu a odolává veškerým povětrnostním podmínkám. Díky široké škále odporů je superband vhodný k použití jako odporová guma na shyby i jako odporová guma na cvičení. Odporové gumy neboli powerband je vhodná pro cvičení jak začátečníků tak profesionálů. Odporové gumy lze využít jako kardio pomůcku, při rehabilitaci, pro protažení před nebo po tréninku i pro silový a objemový trénink. I po mnohačetném použití si zachovávají svou pružnost a tvar.

ZjgzNTgwM